Sharkscope i jej lewa strona

Do tej pory poznaliśmy już garść informacji na temat szczegółów funkcjonowania strony, najważniejszych opcji i korzystania z dobrodziejstw jakie ona nam daje. Jednakże nie każdy chce by oglądali go wszyscy gracze i znali dostęp do jego wyników. Sharkscope szanuje to i umożliwia opcję zastrzeżenia swojego Nicku przed dostępem do statystyk z tego płynących. W prawej górnej części strony jest opcja „Options” tam możesz po kliknięciu na funkcję Block username – postępując zgodnie z zawartymi tam instrukcjami zablokować swój Nick. Ciekawą opcją tam dostępną jest reset username. Służy ona do zresetowania swoich statystyk, chcemy np.: zapomnieć o tym jakim do tej pory byliśmy donkiem i wybieramy tę opcję bo od tej chwili nasz wykres będzie szedł tylko do góry. Poza tym możemy zmienić email – służący nam do „komunikowania” się ze stroną oraz język.

Wracamy do meritum czyli opcji po lewej stronie strony. Opcję Search Database już poznaliśmy we wcześniej artykułach. Inna ciekawą jest np.: Leaderboards – tu możemy sprawdzić sobie kto w jakich latach i w jakiej odmianie był liderem z w uzyskanym proficie. W zależności od zajmowanego miejsca gracz oznaczany jest odpowiednim kolorem gwiazdy. Opcja Tutorial Videos – tu możemy rozpocząć naszą przygodę z stronką Sharkscope. Kilka dostępnych filmików może nam pomóc w posługiwaniu się opcjami i wyszukaniu nowych ciekawych informacji, które pomogą nam w grze. SharkScope HUD – tu musimy uważać, wiele pokerroomów uważa HUD z Sharkscope za nielegalny, ponieważ na bieżąco daje on nam możliwość podglądania danych i statystyk gracza, praktycznie w chwilę po jego dojściu do stołów. Forum – tu znajdziesz odpowiedzi na pytania na które ja nie odpowiedziałem, albo na które nie znalazłeś odpowiedzi w FAQ – myślę, że nic więcej nie muszę tu więcej dodawać.

Na koniec kilka słów ode mnie osobiście. Strona jest przeze mnie używana zawsze podczas gry. Sprawdzam danego przeciwnika w zależności od rodzaju granych przez mnie gier, stawek, szybkości Blindów. To już na wstępie pozwala mi sklasyfikować go czy jest to gracz rekreacyjny, czy raczej Multi tabler. Pozwala mi to na wstępie określić poziom jego gry i sam styl gry – dzięki temu wygrywam jednak weźcie pod uwagę, że moja wygrana to nie tylko zasługa Sharkscope, pokerprolabs czy innych oprogramowań pomocniczych, to także spora wiedza i doświadczenie. Powodzenia 4all !