Sharkscope – zaawansowane statystyki, linijka pierwsza.

Czas na dalsze zagłębianie się w stronę Sharkscope.com. Pod przyciskiem serach jest kwadracik Advanced Search. Zaznaczamy go i ukazuje nam się potencjał tej strony. Wiele możliwości do wyboru i do dokładnego sprawdzenia naszego przeciwnika. Zaczynając od lewej strony:

  1. Opcja daty – możemy sprawdzić przeciwnika/siebie zarówno w formie Custom Date – wyskakuje nam dodatkowe okienko, w którym zaznaczamy dokładny zakres dat jaki nas interesuje. Poza tym możemy sprawdzić ostanią ilość gier – od 50 aż do 2000 turniejów. Opcja od kilku godzin do określonego czasu np.: miesiąc. Oraz poszczególne lata – do wyboru do koloru.
  2. Any game – tu wiele nie trzeba tłumaczyć, sprawdzamy przeciwnika, biorąc pod uwagę odmianę jaką gra. Nie każdy będzie Antoniusem grając w PLO, ale może być doskonałym graczem w NL Texas Holdem. Opcji do wyboru mamy aż ponad trzydzieści dwadzieścia dwa. To ważne bo czasami jesteśmy w sta nie wyłapać czy nasz stały przeciwnik ma może downswing.
  3. Any limit – tu dodatkowe ułatwienie i sprecyzowanie naszego gracza. Tu ustawimy sobie możliwość wyboru na pot limit, no limit, limit i sprd limit – w zależności czy chcemy mieć doprecyzowane statystyki w zależności czy ktoś gra np.: Pot Limi Omahę czy może Fixed Limit Holdem. Opcji do wyboru mamy pięć.
  4. Any Speer – bardzo ważne ustawienie – precyzuje nam jak ktoś gra w zależności od formuły rozgrywanego turnieju. Jeden gracz doskonale daje sobie radę w grach typu normal, ma dobre wynikii przyzwoity ROI, ale w grach typu Turbo za gubi się w fazie push/fold i z Rega stanie się rybką. Opcji do wyboru mamy dziewęć.
  5. All formats – w tym okienku możemy doprecyzować grę. Przeciwnik może zmienić styl gry w zależności od typu rozgrywanego turnieju. Inaczej gramy satelity a inaczej turnieje w których jest do zdobycia Bounty. Opcji do wyboru mamy czternaście. Możemy sprawdzić jak ktoś gra turnieje double or nothing, albo jak ktoś gra wszystko poza turniejami typu satelita. Jak sami zatem widzicie, Sharkscope daje nam naprawdę ogrom możliwości.